Kontakty

Kontakty CZ

Flair, a.s.

Provozovna a doručovací adresa:
Jihlavská 512/52, 140 00 Praha 4 – Michle
tel: 241 774 105, mail: info@flair.cz
GPS: N 50°2'39.452"/E 14°27'28.44"

Obchod a technická podpora

Ing. Petr Andres, mobil: +420 605 295 655, mail: andres@flair.cz
Přesná klimatizace Emicon, UV zářiče SterilAir, Silikagel Prosorb 

Michal Moravec, mobil: +420 605 295 659, mail: moravec@flair.cz
Parní a adiabatické zvlhčovače Condair, Prostorové zvlhčování a adiabatické chlazení, Ultrazvukové zvlhčovače Airwin Boga

Zbyněk Štohl, mobil: 605 295 653, mail: stohl@flair.cz
Adsorbční odvlhčovače DST, Dveřní clony Teddington, Kondenzační odvlhčovače Calorex

Servis a náhradní díly

Andrej Grohol, mobil: +420 603 454 793, mail: grohol@flair.cz
Jiří Bouška, mobil: +420 605 295 657, mail: bouska@flair.cz 

Servisní technici

Stanislav Gargulák, +420 605 295 654, mail: gargulak@flair.cz
Michal Chvojka, +420 605 295 651, mail: chvojka@flair.cz 

Účetní a ekonom

Petra Moravečková, +420 605 295 658, mail: moraveckova@flair.cz

Obchodní asistentka

Dana Bartošová, mobil: +420 605 295 656, mail: bartosova@flair.cz

Sklad:

Transconsult International, s.r.o.

K Hrušovu 292/4
102 00 Praha – Štěrboholy
tel: +420 225 000 120, +420 225 000 130

Kontakty SK

Flair, a. s., organizační složka Slovensko
Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava

Ing. Anton Šalátek, mobil: +421 911 728 237, mail: salatek@flair.sk
vedoucí organizační složky

Ing. Ondrej Tikl, mobil: +421 911 728 238, mail: tikl@flair.sk
obchodní zástupce

Jozef Tereššák, mobil: +421 911 728 240, mail: servis@flair.sk
servisní technik

Ján Tamaškovič, mobil: +421 911 728 241, mail: technik@flair.sk
servisní technik

Irena Martinisková, mobil: +421 911 728 239, mail: martiniskova@flair.sk
asistentka

PRODUKTY