Půjčovna odvlhčovačů

Odvlhčovače jsou zvláště vhodné pro vysoušení zdiva, betonových podlah a potěrů, používají se v případech vodovodních havárií, zatečení vody do objektů, případně pro snížení stavební vlhkosti před pokládkou parket, PVC a dalších podlahových krytin, které vyžadují určitou vlhkost podkladových materiálů. Jejich využití je i tam, kde je nutné zabezpečení požadované relativní vlhkosti vzduchu, jako jsou suterénní prostory archívů, skladů, sklepů a ostatních vlhkých místností.

sazebník

Obchodní podmínky:

Smlouva o nájmu – před zapůjčením bude uzavřena Smlouva o nájmu, u fyzických osob vyžadujeme předložit občanský průkaz, u právnických osob živnostenský list, IČO/DIČ. Smlouva je uzavírána na dobu určitou, dobu nájmu lze po dohodě prodloužit dodatkem ke smlouvě.
Záloha – při uzavření smlouvy o nájmu hradí fyzické osoby 2000,– Kč/jednotka, právnické osoby 3000,– Kč/jednotka.
Doprava zařízení – osobní odběr, Toptrans, případně servisní technik Flair, a. s. (cena služby dle ceníku servisních služeb Flair, a. s.).
Zprovoznění, zaškolení obsluhy – každé zařízení obsahuje návod k obsluze, uvedení do provozu nevyžaduje odborný zásah. Dle dohody však lze zajistit zprovoznění technikem Flair, a. s. (cena služby dle ceníku servisních služeb Flair, a. s.).
Platnost ceníku od 1. 1. 2017 do odvolání, změna cen vyhrazena.

PRODUKTY